ÁLLÁSHIRDETÉS

A Balatonalmádi-Ingatlan.hu iroda

INGATLANKÖZVETÍTŐ, ÉRTÉKESÍTŐ kollégát

keres Balatonalmádi és környéke területére.

Tapasztalat előny, de nem szükséges, hiszen mindenre megtanítunk.

Feladatok:

  • Eladó ingatlanok felkutatása
  • Megbízási szerződések megkötése
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás telefonon, e-mailen és személyesen
  • Közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
  • Adminisztráció

Amit mi kínálunk:

  • Megkötött szerződések után kimagasló jutalék.
  • Folyamatosan megújuló infrastruktúrát, hogy a leghatékonyabban végezhesd a munkád.
  • Szakmai hátteret, hogy céljaidat elérd.
  • Rugalmasan alakítható munkaidő.

fényképes önéletrajzzal az info@balatonalmadi-ingatlan.hu címen vagy személyesen a Jókai utca 1. sz. alatti irodánkban.

Összehasonlítás

Bezárás